Ödeme & Teslimat

Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeleriniz ile ilgili tahsilat işlemleri GARANTİ BANKASI Sanal POS sistemi üzerinden 256 Bit SSL Sertifika korumalı olarak gerçekleştirilmektedir.

 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

 

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

Ödeme Yöntemleri

 

- Havale / EFT ile ödeme :

 

Web sitemizden Havale / EFT ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza geçmesiyle teslimat süresi başlar. Havale ile yapılan ödemelerde 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır. Havale ve EFT ile yapılan işlemlerin onaylanması için Havale Bildirim Formunun müşteri tarafından doldurulması gerekmektedir. Havale Bildirim formu'na buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

- Kredi Kartı ile ödeme :


Web sitemiz 256 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapma olanağı sağlar. Sitemizden anlaşmalı banka kredi kartlarıyla tek çekim veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

 

Teslimat

Siparişleriniz onaylandıktan sonra AZAMİ 3 (üç) gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 17:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Saat 17:00'a kadar verilen tüm siparişleriniz aynı gün kargoya verilir, seçeceğiniz kargo firmasına göre merkez ilçelere ertesi gün, çevre ilçelere 2 gün içinde teslimatı yapılır. Kargo firmaları tarafından yaşanacak gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Kargo yoluyla gönderimleriniz için kargo masrafı sipariş tutarınıza eklenir.